29.3

29. března 2013 v 17:52 | mrs.FIX |  Site - diary
29.3 2013


Ahoj! Tak po dlouhé době, je tady zase nějaký ten DIARY!
Pokud se ti to nechce číst: dole, pod tou horou textu, najdeš zkratku "důležitostí".
Co se teď děje u mrs.FIX ?? Nic zajímavého a záživného. Mám prázdniny, což má každý student. Není důvod se chlubit něčím, co má každý a pokud to někdo dělá, někdo ho musel něčím tvrdým praštit po hlavě.
Co, ale není u všech stejný, je využití tohoto volného času. (Osobně mám spíš pocit, že je neděle a zítra zase budu muset trpět hodinu matiky a dalších srač*k.)
Moje BFF (Michell), je konečně doma a tak většinu času jsem s ní. Na blog tudíž tolik času není - navíc, konečně přijel tatík a určitě se někam pojede. A tak využívám jediného volného dne - Pátek s velkým P.
Jediný den prázdnin, kdy se na blogu opravdu něco děje. (Kecám!! Netuším co bude přes zbytek víkendu.)
Co jsem s vámi chtěla probrat

- OBJEDNÁVKY!!! -
// Mnozí si možná všimli, že plánované lednové otevření objednávky designů se nekonalo. Přemýšlela jsem, že když už je konec toho března, mohla bych si konečně trochu času udělat. Takže pokud by měl někdo zájem, napište do komentářů. Jen abych věděla, kolik vás asik je - stejně objednávku otevřu!! Jde jen o to, jestli dřív nebo později. //

- SOUTĚŽ -
// diskuze -ZDE-, budu ráda za vyjádření názoru. Zatím to je takhle:
a) -grafická- 3
b) -sonb..atd.- 0
c) -tématická- 1
d) -váš život- 1
e) -fotografická/kreslící- 2
f) -váš nápad- 0
Takže je asi jasný, která soutěž má navrh. Problém je, že kdyby se účastnili 3 lidi, nemá to cenu. Něco jiného by bylo, kdyby se zúčastnilo všech 7, co napsali svůj názor, ale všem se rozhodně jedním druhem soutěže nezavděčím. Uvidíme ... //

- VZHLED BLOGU -
// Přemýšlela jsem nad změnou designu. Pár nápadu jsem už měla a jeden dokonce i zrealizovala. Začala jsem ho nastavovat na jiný blog -zkušební !! -ale pořád mi nevycházelo rozstříhání a tak jsem toho zatím nechala. Teď jsem ráda, protože uvažuju nad něčím jiným.
Zatím tu teda nechám, ten co tady je, ale už to změnu chce ... //

-HODNOCENÍ BLOGŮ -
// Už jsem to dříve dělala. Celkem mě to bavilo, takže to možná zavedu i sem. Byl by zájem o zhodnocení vašeho blogu od mrs.FIX ?? //
REAKAPITULACE:
- chytám otevření objednávky
- soutěž, pokud se chceš podívat na možnosti, jeď nahoru.
- přemýšlím, nad znovu-zprovozněním "hodnocení blogů"
- na začátku bylo pár řádků nudných keců o prázdninách

 


Anketa

Jeden "KLIK" ti zabere sekundu, ani ne...tak nese* a klikni ! :*

KLIK ;) :* (Díky) 100% (15)

Komentáře

1 Christen Christen | Web | 29. března 2013 v 21:26 | Reagovat

Tak celé jsem to přečetla a poslouchala jsem u toho skvělou hudbu :)
Jinak pokud budeš otevírat objednávku tak si mě někam můžeš napsat ale na lay bych nespěchala pač já layout stejně potřebuji tak 2. týden v dubnu...

Co se týče soutěže no napadlo mě ještě proč prostě každému nedáš to co ho baví nebo co má rád...? Víš co ti co chtějí grafiku tak ať dělají grafiku, ti co chtějí fotit ať fotí apod. (tedy doufám, že mě chápeš) - vím, že by to bylo asi hodně náročné ale jak to tak dleduji bylo by to asi jediné možné řešení... Ale třeba se to ještě změní :)

Jinak jo tenhle blog potřebuje změnu, ale já věřím, že něco vymyslíš a tento blog opět zazáří s úžasným layoutem :)

A pokud zavedeš hodnocení tak bych se určitě zůčastnila a věžím, že bych nebyla jediná :)

PS. A že já všechno vidím černě :D Ale dobře uvažiješ :) Máš pravdu sice jsem trailer na twitter nemusela dávat, ale pokud se mi něco líbí tak to tam musím dát a náhodou mě to aspoň zvedne číslo u twettů :D (to víš dala jsem si cíl, že dosáhnu 4,000 twettů :D)
A děkuji za song a ten program :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.